Başhekim Yardımcıları

Uzm. Dr. Mehmet TOPTAŞ 
Başhekim Yardımcısı

1977 yılında Malatya da doğdu. Uludağ Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Amasya Suluova ilçesi Eraslan kasabasında pratisyen hekim olarak mecburi hizmetini yaptı. 2005 yılında Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Anestezi ve Reanimasyon bölümüne asistan hekim olarak başladı. 2010 yılında Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde Anestezi Ve Reanimasyon Uzmanı olarak mecburi hizmetini yaptı. 2011 yılı Aralık ayında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine tayini çıktı. 2012 yılı Ağustos ayından itibaren Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesin’ de Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

Dt. Abdurrahman Kamil DEVRİMCİ  
Başhekim Yardımcısı

1952 yılında Kilis’te doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kilis te tamamladı. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. 1985 yılında Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde göreve başladı. 1990 yılından itibaren Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Dr. K.Yeşim KANİPEK DÖKER  
Başhekim Yardımcısı

1969 yılında İstanbul’da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1991 yılında İstanbul Üniversitesiİstanbul Tıp Fakültesini bitirdi. 1992 yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesin de göreve başladı. 2007-2009 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi Ana Bilim Dalı'nda Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi yüksek lisans eğitimini tamamladı.2015 yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başhekim Yardımcısı olarak atandı. Evlidir.

Opr.Dr.Serap PAMAK BULUT  
Başhekim Yardımcısı

1971 Çanakkale doğumludur. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 1994 mezunu olup pratisyen hekim olarak zorunlu hizmetini Mardin’de yaptıktan sonra İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başladığı Genel Cerrahi ihtisasını İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Tokat Almus Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak devlet hizmeti yükümlülüğünü yerine getirmiştir. Esenyurt Devlet Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmakta iken 2015 yılı Ocak ayında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Başhekim Yardımcısı olarak atanmıştır. Evlidir.

 

Dr.Çetin Özen KOÇ 

Başhekim Yardımcısı

1971'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimlerini farklı illerde tamamladı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1998' yılında bitirerek Tunceli ilinde zorunlu görevine başladı. 2001 yılında Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak, 2003 yılında Osmaniye Devlet Hastanesine, İstinye Devlet Hastanesi ve Bakırköy Devlet Hastanesi 112 acil biriminde çalıştı. 2006 yılında İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine Kurucu/Başhekim Yardımcısı olarak atandı. 2009 yılında Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine Kurucu/Başhekim Yardımcısı olarak atandı. 2011 yılında Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesine Yönetici olarak atandı. 2015 yılı Ocak Ayında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine Başhekim Yardımcısı olarak atandı.

 

 

Uz.Dr.İbrahim AKKOÇ

Başhekim Yardımcısı

1980 yılında Almanya'nın Hanau şehrinde doğdu.İlk,orta,lise öğrenimini Trabzon'da tamamladı.2006 yılında K.T.Ü Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.Aynı yıl Erzurum'un Aşkale ilçesi Sağlık Merkezinde pratisyen hekim olarak mecburi hizmetini yaptı.2008'de Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Anesteziyoloji ve Reanimasyon bölümü'ne Asistan hekim olarak başladı.2013 yılında Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olarak mecburi hizmetini yaptı.2015 yılı Şubat ayında Mersin Anamur Devlet Hastanesine tayini çıktı.2015 yılı Mart ayından itibaren Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır