Haberler ve Duyurular

Genetik Hastalıkları Tanı Merkezimiz Açıldı

 

 

T.C. Sağlık Bakanlığı T.K.H.K. İstanbul Fatih Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Sağlık Bilimleri üniversitesi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genetik Hastalıkları Tanı Merkezimiz Hizmet Vermeye Başlamıştır.

 

Test Listesi

Test listesi için tıklayınız.

 

Test Kimlik Kartı Listesi

Test kimlik kartı listesi için tıklayınız.

 
 

Transport Koşulları

Moleküler enfeksiyon testleri 2-8 0C, diğer testlerin 18-24 0C de taşınması gerekmektedir. Anlaşma sağlanan kargo firması, ilgili sağlık kuruluşundan talep olması durumunda, kargoları en geç saat 16:00 'a kadar almak zorundadır. Kargo firması teslim aldığı kargoları 0-600 km olan mesafelere en geç 24 saat, 600 km üzeri olan mesafelerde 48 saat içerisinde gönderilen adrese teslim edecektir. 600 km üzeri olan mesafelerde Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genetik Tanı Merkezi ile iletişime geçmeniz şartıyla uçak kargo ile 24 saat içerisinde kargonuz kurumumuza teslim edilebilmektedir.

 

Sarf Malzeme Temini

Genetik testlerin çalışılabilmesi için gerekli olan spesifik sarf malzemeleri 0212 481 41 11 veya 0507 918 31 66 numaralı telefon numaraları ile iletişime geçerek isteyebilirsiniz.

 

Numune Alma El Kitabı

Numune alma el kitabı için tıklayınız.

 

Web İstem Kullanım Klavuzu

Kullanım Klavuzu için tıklayınız.

 

İletişim Bilgileri:

Tel: 0 212 481 41 11

Adres: Maltepe Mah.General Ali Riza Gürcan Cad. Eski Çırpıcı Çıkmaz Sk.Merter İş Merkezi D:7 Merter/Zeytinburnu/İstanbul

 

Haber Listesine Geri Dön