Haberler ve Duyurular

Tıp Bayramı

15 Mart Çarşamba Günü Hastanemiz 7.Kat Op.Dr.Haldun Ertürk Toplantı Salonunda Tıp Bayramı Programımız Düzenlenmiştir. Programımıza Vekilimiz Op.Dr.A.Haldun Ertürk, İlçe Sağlık Müdürümüz Dr.Maksut Kurçenli, Fatih KHB İdari Hizmetler Başkanımız Op.Dr.A.İbrahim Ulusoy, Hastanemize Yıllarca Emek Verdikten Sonra Emekli Olan Prof.Dr.Mustafa Yenigün, Op.Dr.Turgay Bilge, Op.Dr.Saim Zoralioğlu Hocalarımız İle Haseki Ailemizin Çalışanları katılmıştır.
Programımız Saygı Duruşu, İstiklal Marşımızın Söylenmesi, Hastane Yöneticisi-Başhekimi Doç.Dr.Savaş Öztürk'ün Açılış Konuşması Yapması Sonrasında Günün Anlam Ve Önemini Anlatan Video Gösterisi İle Başlamıştır. Fatih KHB İdari Hizmetler Başkanımız Op.Dr.A.İbrahim Ulusoy, Vekilimiz Op.Dr.A.Haldun Ertürk ve Prof.Dr.Mustafa Yenigün Hocalarımız da Günün Anlam Ve Önemine Binaen Konuşma Yaptıktan Sonra Emekli Olan Genel Cerrahi Kliniği Eğitim Görevlisi Op.Dr.İ.Rafet Kaplan ile Kendisi Umre'de Olduğu İçin Programımıza Katılamayan Üroloji Kliniği Eğitim Görevlisi A.Yalçın Berberoğlu'nun Plaketi Aynı Kliniğin İdari Sorumlusu Op.Dr.Ömer Sarılar'a takdim edilmiştir.
Yeni Doçent Olan Üroloji Kliniğinden Doç.Dr.M.Fatih Akbulut ve Acil Tıp Kliniğinden Doç.Dr.Asım Kalkan'a Plaket Takdimi Yapılmasının Ardından KBB Kliniğimizin Eğitim Sorumlusu Doç.Dr.Hüsamettin Yaşar'ın Ud Çalması Ve Katılımcılarımızın Şarkı Sözlerine Eşlik Etmesiyle Programımız Son Bulmuştur.Ayrıca Çıkışta Tüm Misafirlerimize Karanfil Ve Türk Kahvesi Hediye Edilmiştir.
 
 
 
Haber Listesine Geri Dön