Teşekkür Yazıları

Özcan NAZLICAN

HASEKİ EAH/BAŞHEKİMLİĞİNE VE NÖROŞİRURJİ KLİNİĞİNE TEŞEKKÜRÜMDÜR

2001 Yılından Beri Bel Fıtığı Rahatsızlığım İle İlgilenen Ve Kıbrıs’ta Yapılan “7. Ulusal Hasekittıp Kongresi’nde” İlerleyen Bel Fıtığı Rahatsızlığımı Görerek Kıbrıs’tan Dönüşümde Gerekli İncelemeleri Başlatıp Operasyona Karar Veren Nöroşirürji Kliniğine Ve Hastanemizin Nöroşirurji Kliniği’nin Emekli Şefi, Müstesna Ve Mükemmel İnsan Op.Dr.Turgay Bilge Hocamız’a, Defalarca Beni Operasyon İçin İkna Etmeye Çalışan Ve Operasyona Katılan “Nrş. İdari Sorumlusu Op.Dr.Mustafa Akçetin Arkadaşıma, Nrş. Kliniğinin Eğitim Sorumlusu Doç.dr.dli Akdemir Hocamıza, Op.Dr.mehmet Nihat Dinçbal’a, Op.Dr.Bekir Mahmutkılınç’a, Tüm Operasyon Ekibine, Kliniğin Sorumlu Hemşiresi Nurgül Çepni’ye, Kliniğin Tüm Hemşirelerine Ve Tüm Çalışanlarına, “Operasyonda Ve Endoskopik Tetkiklerde Destek Veren Anestezi Reanimasyon Ekibine Ve Kliniğine” Teşekkürlerimi Arz Ederim.Haseki Eah.’Nin Kıymetli Yöneticisi Ve Başhekimi Değerli İnsan Doç.Dr. Sayın Savaş Öztürk, Başhekim Muavini Sayın Uz.dr.mehmet Toptaş’a Ve Başhekimlik Mensuplarına Teşekkür Eder Saygılarımı Sunarım. Hastaneden Ve Hastane Dışından Ziyaretime Gelen, Geçmiş Olsun Dileklerinde Bulunan Cerrahi Ve Dahiliye Kliniklerinin Eğitim Ve İdari Sorumlularına Ve Uzmanlarına Ve Diğer Kliniklerdeki Değerli Meslektaşlarıma Ve Çalışanlarına Ayrı Ayrı Teşekkürü Borç Bilirim. Ayrıca Yapılan İncelemelerde Ortaya Çıkan Lezyonlar İçin Gerekli Katılımı Göstererek Florance Nightingale Hastanesine Tedavi İçin Sevkimde Çaba Ve Özen Gösteren Op.Dr.Muzaffer Akıncı Arkadaşıma Ve Katkısı Olan Diğer Arkadaşlarıma Teşekkür Ederim. Diğer Taraftan İlgi Ve Ziyaretlerini Esirgemeyen Tüm Arkadaşlarıma Ve Haseki Ailesinin Her Bireyine, Klinik Şeflerinden Ve Uzmanlarından Başhemşire Ve Hemşirelere Ve Emeği Geçen Ziyarete Gelen Her Şahsa Ayrı Ayrı Teşekkürü Borç Bilirim.
Genel Sekreterlikten Ziyaretime Gelen Yönetici Abdülaziz Can Bey’e 
Teşekkür Ederim.
 
Dr. Özcan Nazlıcan
(S.b Haseki Eah Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji 2013 Yılında Emekli Olan Şefi/Eğitim Ve İdari Görevlisi)
SAYGILARIMLA

 


 

 

Fatma AL

Hastaneden çok memnun kaldım. Tüm personel çok çok iyi. Allah hepinizden razı olsun. Ömrüm oldukça hepinize dua edeceğim. Sizi ziyarete geleceğim. Size kolay gelsin.

 


 

Semra ŞENEL

10 gündür hastanenizde misafiriz. Annem büyük bir ameliyat geçirdi. Bütün personeller ilk günden beri çok ilgili doktorlarınız, hemşireleriniz, temizlik görevlileri.

 


 

Celile  TELLİ

Burada gördüğüm tedavi süresince  gördüğüm güzel bakım ve ilgiden dolayı acaba bana özel mi? ben kimim ki, diye düşündüm sonra birde gördüm ki, hiç ayırt etmeden herkese bu güzel özen gösteriliyor. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Bizlere bu imkanı sağlayan  bizi bu güzel  seviyeye getiren büyüklerimizden, bütün sağlık çalışanlarımızdan, emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Her şey için teşekkürler. 

 


 

Berlin SAYIN

Yaklaşık üç aydır hastaneniz kliniğinde hasta yakını olarak bulunmaktayım. Personellernize hizmetlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Hepsi sıcak cana yakın hizmetlerini çok iyi bilip yapan insanlar.

 


 

İlhan ELBİZ

Öncelikle tüm kliniğiniz doktor ve asistanlarınıza güler yüzlü hizmetleri için çok teşekkürler. Ayrıca görevlerine son derece saygılı içten ve güler yüzlü hizmetleri için teşekkürler. Temizlik personellerinizin titiz çalışmalarına çok teşekkürler. Kendimizi beş yıldızlı otelde hissetirdiler. Sağ olsunlar.

 


 

Tahsin DENİZ

Hastanenizdeki ilgi ve alakaya çok  teşekkür ederim, hastamızla 20 gündür yanımızda ayrılmadılar. Doktorlar ve hemşireler  bu zor günümüzde sağlık ve  moral olarak hep yanımızda oldular hemşirelerin devamlı takipleri bizi mutlu etti, diğer çalışanlara ayrıca minnet ve teşekkürlerimizi borç biliriz.

 


 

Keziban GÖNEN

Bize verdiğiniz emek gösterdiğiniz hoşgörü ve anlayış için tüm hastane yetkili ve personeline sonsuz teşekkür ederim.