Nasıl Muayene Olabilirim?

NASIL MUAYENE OLABİLİRİM?
Hastalarımız acil durumlarda 7/24 hastanemize başvurabilirler. Acil olmayan hallerde karantina hekimi tarafından polikliniğe yönlendirilmektedirler. Hekimlerimizin mesleki konularda takdir yetkisi bulunmaktadır.

Hastalarımız nüfus cüzdanlarını mutlaka yanlarında bulundurmalıdır.

Normal poliklinik muayenesi için hastanemizden randevu alınması gerekmektedir. Randevular telefon, internet üzerinden ve hastane içindeki randevu veznelerinden alınabilmektedir.

Hastanemizde yoğunluktan dolayı randevu kapasiteleri bazı hallerde dolabilmektedir. Özellikle Türkiye'de az bulunan branşlarda hizmet veren poliklinik ve diagnostik birimler kapasitenin üzerinde çalışmaktadırlar. Hastanemizden düzenli hizmet alan hastalarımızın bu konuları dikkate alarak randevularını almaları gerekmektedir. 

Poliklinik randevu saatinizi beklerken bazı hallerde muayene süreleri sarkabilmektedir. Bu konularda anlayış ve sabrınız için başhekimlik olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Poliklinik Çalışma Saatleri
08.00 - 12.00
13.00 - 16.30 

TELEFONLA RANDEVU
Hastalarımız 182 numaralı telefondan randevu alabilirler.

İNTERNET ÜZERİNDEN RANDEVU
Hastalarımız Buraya tıklayarak Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden açılan sayfadaki adımları takip ederek randevu alabilirler.

SEMT POLİKLİNİĞİ RANDEVU ve GİRİŞİ
Hastalarımız hastanemize bağlı semt polikliniğinde de muayene olabilir. Semt Poliklinikleri'ne Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden randevu alınabilmektedir. 

RANDEVU VEZNESİNDEN RANDEVU
Hastalarımız hastanemize gelerek randevu veznesinden randevularını alabilirler. Bu şekilde randevu almak ile internet ve telefonla randevu almak arasında her hangi bir fark yoktur.

Randevu veznesinden randevu alırken dikkat edilmesi gereken hususlar;

• Kimliksiz muayene kesinlikle yapılmamaktadır, randevu alıken de kimliğinizi yanınızda bulundurunuz.

• Sosyal Güvenlik Kurumunuzdan müstehak olduğunuzdan emin olunuz.

• Telefon ve internet ile randevu alamadıysanız randevu veznesine daha ileri tarihler için başvurulabilmektedir.

• Randevu aldığınız takdirde, vezne görevlisine, randevu tarih ve saatinizi onaylamasını rica ediniz.

• Randevu veznesinde hasta hakları ihlal edilemez, yoğun zamanlarda sıraya girerek sessizce bekleyiniz, vezne görevlisi 15 dk. içinde sizinle randevu görüşmenizi yapacaktır.