Kadın Hastalıkları ve Doğum
29 Aralık 2021

 

KADIN HASTALIKLARI ve DOĞUM KLİNİĞİ
 UZMAN DOKTOR KADROSU

 
PROF.DR.ALİ ÇETİN
İDARİ SORUMLU

OP.GÜLSER BİNGÖL DİKDERE

UZMAN TABİP

OP.DR.İRFAN DİKDERE

UZMAN TABİP

OP.DR.SEVİLAY YAVUZ DOĞU

UZMAN TABİP

OP.DR.İÇTEN OLGU BAFALI

UZMAN TABİP

OP.DR.HATİCE  ARGUN ATALMIŞ

UZMAN TABİP

OP.DR.MERVE TOPAKTAŞ ÖZBAŞ UZMAN TABİP
 OP.DR.GÜLAY ŞUMNU  UZMAN TABİP
OP.DR. MERVE YASTI DAYAN UZMAN TABİP
 OP.DR.ESRA SELVİ UZMAN TABİP

OP. DR.FİLİZ YARŞILIKAL GÜLEROĞLU

PERİNATOLOGİ UZMANI (YAN DAL)
Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği 1967 yılından itibaren hizmet vermektedir. Doğumhane bünyesinde 8 yatak kapasitesine sahiptir. 2 TDL (travay-doğum-lohusa), 2 Doğum Odası 2 Travay Odası ve 1 Lohusa Odası mevcuttur.Jinekoloji, Jinekolojik Onkoloji ve Doğum Servisi olarak toplam 44 yatak kapasitesine sahiptir.

 

Kliniğimiz gebelik, infertilite, jinekoloji, perinatoloji, ürojinekoloji ve jinekolojik onkoloji polikliniği hafta içi her gün 08.30-16.30 saatleri arasında randevulu poliklinik hizmeti sağlamaktadır.

 

Kliniğimizde günün her saatinde normal doğum ve sezeryan ameliyatları, laparoskopik ameliyatlar ( laparoskopik kanser ameliyatları, laparoskopik histerektomi, over kisti operasyonları, ileri evre endometriozis operasyonları), açık kanser ameliyatları ( serviks kanseri, endometrium kanseri, over kanseri) ürojinekolojik operasyonlar, histeroskopik cerrahi ( myom rezeksiyonu, polip ekzisyonu, endometrial ablasyon, septum rezeksiyonu), yapılmaktadır.

 

Kliniğimiz, 1 Doçent, 11 Uzman Doktor ve 20 Asistan Doktor kadrosuyla hizmet vermektedir. Hastanemizde 7/24 Kadın Doğum Acil Hizmeti sunulmaktadır.