T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

XI. Ulusal Haseki Tıp Kongresi ve X. Haseki Hemşirelik Sempozyumu 2-5 Eylül 2021 tarihleri arasında NG Sapanca Hotel’de düzenlenecektir.banner_1130x384.jpeg

XI. Ulusal Haseki Tıp Kongresi ve X. Haseki Hemşirelik Sempozyumu 2-5 Eylül 2021 tarihleri arasında NG Sapanca Hotel’de düzenlenecektir.

Köklü sağlık kuruluşlarından biri olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak yılda bir kez düzenlediğimiz Ulusal Haseki Tıp Kongresi’ne COVID-19 pandemisi nedeniyle bir sene ara vermiştik. Bu sene yine sizlerle bir arada olabilmenin heyecanını ve gururunu paylaşıyoruz ve tüm katılımcılarımızı bekliyoruz…

Güncel klinik uygulamada olgular ancak multidisipliner yaklaşımla çözümlenebilmektedir. Tüm branşların katılımıyla düzenlediğimiz kongremizde güncel yaklaşımların, tanı ve tedavinin tartışılacağı panel, konferans ve oturumlar yapılarak disiplinler arası iş birliğini arttırmak başlıca hedefimizdir.

Kongremiz bünyesinde X. Haseki Hemşirelik Sempozyumu yine güncel konuların uzmanlarınca tartışıldığı kaliteli bir bilimsel etkinlik olarak planlanmıştır. Özenle hazırlanmış poster ve sözel bildirilerinizin kongremizin bilimsel içeriğine katkısı büyüktür. Bu yıl da bildirilerinizi beklemekteyiz.

Kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

*** Kayıt & konaklama, bildiri gönderimi ve kongreyle ilgili detayların tümüne www.hasekigunleri.org adresinden ulaşabilirsiniz.