Nasıl Giderim ?
22 Aralık 2021

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü
'ne Nasıl Giderim?Öğren

Ayrıntılı bilgi ve otobüs saatleri için www.iett.istanbul web sitesindeki "ULAŞIM REHBERİ" bölümünde yer alan “Hastanelere Ulaşım” linkinden yararlanabilirsiniz. 

Sultangazi Haseki Yerleşkesi'nden (Ek Hizmet Binası) Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi'ne Nasıl Gidebilirim?

TOPLU ULAŞIM ARAÇLARI İLE ULAŞIM:

*Otobüs:

Sultangazi Haseki Yerleşkesi’nden Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi‘ne otobüsle ulaşabilmek için 336 Y (Cebeci-Yenikapı Marmaray ) ve 36 ES ( Esentepe-Beyazıt ) hat numaralı ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz.

*336 Y ( Cebeci-Yenikapı Marmaray )

Hastanemize yürüme mesafesindeki Cebeci Peronlardan veya Huzur Durağından 336 Y hat numaralı otobüse binebilir veHaseki Durağında inerek Haseki Merkez Yerleşkesi‘ne ulaşabilirsiniz.

* 36 ES (Esentepe-Beyazıt Hattı)

Hastanemize 2 dk (190 m ) yürüme mesafesindeki Sultangazi Devlet Hastanesi Durağından geçen 36 ES (Esentepe-Beyazıt) hattında hizmet veren otobüse binebilir ve Haseki Durağında inerek yürüme mesafesindeki Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

*Tramvay:

Fatihi Haseki Merkez Yerleşkesi‘ne ulaşmak için tramvay seçeneğini tercih ettiğinizde aktarmalı olarak yolculuk yapmanız gerekmektedir.

Sultangazi Haseki Yerleşkesi’ne en yakın tramvay durağı Sultançiftliği İstasyonu’dur. Bunun için yürüyerek durağa ulaşabilir, Mescid-i Selam-Topkapı Tramvay Hattını  (T4) kullanarak 18 durak sonra Topkapı İstasyonu’nda inebilirsiniz. Daha sonra Topkapı Girişini kullanıp Kabataş yönüne giden (T1) tramvayına binmelisiniz. 5 durak sonra Yusufpaşa İstasyonu’nda inerek yürüme mesafesindeki Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi ’ne ulaşabilirsiniz.

ÖZEL ARAÇLA ULAŞIM:

*  Metris-Esenler Bağlantısı üzerinden

*  Avrupa Otoyolu/0-3 üzerinden

Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi'nden Sultangazi Haseki Yerleşkesi'ne (Ek Hizmet Binası) Nasıl Gidebilirim?

TOPLU ULAŞIM ARAÇLARI İLE ULAŞIM:

*Otobüs:

336 Y (Cebeci-Yenikapı Marmaray Hattı)

Hastanemize 4 dk (300 m ) yürüme mesafesindeki Haseki Durağından geçen 336 Y (Cebeci-Yenikapı Marmaray) hattında hizmet veren otobüse binebilir ve Sultangazi Belediyesi Durağında inerek Sultangazi Haseki Yerleşkesi’ne ulaşabilirsiniz.

36 ES ( Esentepe-Beyazıt Hattı)

Hastanemize 4 dk (300 m ) yürüme mesafesindeki Haseki Durağından geçen 36 ES (Esentepe-Beyazıt) hattında hizmet veren otobüse binebilir ve Sultangazi Devlet Hastanesi Durağında inerek yaklaşık 2dk  (190m) yürüdükten sonra Sultangazi Haseki Yerleşkesi’ne ulaşabilirsiniz.

*Tramvay:

Sultangazi Haseki Yerleşkesi‘ne ulaşmak için tramvay seçeneğini tercih ettiğinizde aktarmalı olarak yolculuk yapmanız gerekmektedir.

Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi’ne 4 dk (260 m) yürüme mesafesindeki Yusufpaşa İstasyon Durağından Bağcılar yönüne giden tramvaya (T1)  binerek Topkapı İstasyonu’nda inmeniz ve Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay Hattına  (T4) aktarma yapmanız gerekmektedir. Sultangazi Haseki Yerleşkesine en yakın durak olan Sultançiftliği İstasyonu’nda indikten sonra yürüyerek Sultangazi Haseki Ek Binası’na (Yerleşkesi) ulaşabilirsiniz.

ÖZEL ARAÇLA ULAŞIM:

*Avrupa Otoyolu /0-3 üzerinden

*Adnan Menderes Blv. Üzerinden

*Metris-Esenler Bağlantısı üzerinden