Sultangazi Haseki Yerleşkesi
14 Ocak 2022



Adres: Uğur Mumcu Mahallesi, Belediye Sokak, No:7
            Sultangazi/İSTANBUL


Tel No:
0212 453 20 00
e-mail: hasekieah.hh@saglik.gov.tr

Ayrıntılı bilgi ve otobüs saatleri için www.iett.istanbul web sitesindeki "ULAŞIM REHBERİ" bölümünde yer alan “Hastanelere Ulaşım” linkinden yararlanabilirsiniz. 

Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi'nden Sultangazi Haseki Yerleşkesi'ne  (Ek Hizmet Binası) Nasıl Gidebilirim?

TOPLU ULAŞIM ARAÇLARI İLE ULAŞIM:

*Otobüs:

336 Y (Cebeci-Yenikapı Marmaray Hattı)

Hastanemize 4 dk (300 m ) yürüme mesafesindeki Haseki Durağından geçen 336 Y (Cebeci-Yenikapı Marmaray) hattında hizmet veren otobüse binebilir ve Sultangazi Belediyesi Durağında inerek Sultangazi Haseki Yerleşkesi’ne ulaşabilirsiniz.

36 ES ( Esentepe-Beyazıt Hattı)

Hastanemize 4 dk (300 m ) yürüme mesafesindeki Haseki Durağından geçen 36 ES (Esentepe-Beyazıt) hattında hizmet veren otobüse binebilir ve Sultangazi Devlet Hastanesi Durağında inerek yaklaşık 2dk  (190m) yürüdükten sonra Sultangazi Haseki Yerleşkesi’ne ulaşabilirsiniz.

*Tramvay:

Sultangazi Haseki Yerleşkesi‘ne ulaşmak için tramvay seçeneğini tercih ettiğinizde aktarmalı olarak yolculuk yapmanız gerekmektedir.

Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi’ne 4 dk (260 m) yürüme mesafesindeki Yusufpaşa İstasyon Durağından Bağcılar yönüne giden tramvaya (T1)  binerek Topkapı İstasyonu’nda inmeniz ve Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay Hattına  (T4) aktarma yapmanız gerekmektedir. Sultangazi Haseki Yerleşkesine en yakın durak olan Sultançiftliği İstasyonu’nda indikten sonra yürüyerek Sultangazi Haseki Ek Binası’na (Yerleşkesi) ulaşabilirsiniz.

ÖZEL ARAÇLA ULAŞIM:

*Avrupa Otoyolu /0-3 üzerinden,

*Adnan Menderes Blv. Üzerinden,

*Metris-Esenler Bağlantısı üzerinden

Esenler Otogarı
İstanbul Havalimanı
Sabiha Gökçen Havalimanı
İDO Yenikapı Feribotu