Nasıl Giderim?
27 Mart 2023


Sultangazi Haseki Yerleşkesi'nden  (Ek Hizmet Binası) Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi 'ne Nasıl Giderim?


TOPLU ULAŞIM ARAÇLARI İLE ULAŞIM:

*Otobüs:

Sultangazi Haseki Yerleşkesi’nden Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi‘ne otobüsle ulaşabilmek için 336 Y (Cebeci-Yenikapı Marmaray ) ve 36 ES (Esentepe-Beyazıt) hat numaralı ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz.

*336 Y ( Cebeci-Yenikapı Marmaray )

1 (2).png

Hastanemize yürüme mesafesindeki Cebeci Peronlardan veya Huzur Durağından 336 Y hat numaralı otobüse binebilir ve  Haseki Durağında inerek Haseki Merkez Yerleşkesi‘ne ulaşabilirsiniz.

* 36 ES (Esentepe-Beyazıt Hattı)

Hastanemize 2 dk (190 m ) yürüme mesafesindeki Sultangazi Devlet Hastanesi Durağından geçen 36 ES (Esentepe-Beyazıt) hattında hizmet veren otobüse binebilir ve Haseki Durağında inerek yürüme mesafesindeki Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

*Tramvay:

Fatihi Haseki Merkez Yerleşkesi‘ne ulaşmak için tramvay seçeneğini tercih ettiğinizde aktarmalı olarak yolculuk yapmanız gerekmektedir.

Sultangazi Haseki Yerleşkesi’ne en yakın tramvay durağı Sultançiftliği İstasyonu’dur. Bunun için yürüyerek durağa ulaşabilir, Mescid-i Selam-Topkapı Tramvay Hattını  (T4) kullanarak 18 durak sonra Topkapı İstasyonu’nda inebilirsiniz. Daha sonra Topkapı Girişini kullanıp Kabataş yönüne giden (T1) tramvayına binmelisiniz. 5 durak sonra Yusufpaşa İstasyonu’nda inerek yürüme mesafesindeki Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi ’ne ulaşabilirsiniz.

ÖZEL ARAÇLA ULAŞIM:

*  Metris-Esenler Bağlantısı üzerinden

*  Avrupa Otoyolu/0-3 üzerinden

*Sultangazi Haseki Yerleşkesi dışında başka bir noktadan Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi'ne ulaşmak istediğinizde hastanemiz web sayfasında yer alan "HIZLI BAĞLANTILAR" bölümündeki "NASIL GİDERİM?" uygulamasını kullanabilir ya da www.iett.istanbul web sitesindeki "ULAŞIM REHBERİ" bölümünde yer alan “Hastanelere Ulaşım” linkinden yararlanabilirsiniz.