Fatih Haseki Merkez Binası
27 Mart 2023


FATİH HASEKİ MERKEZ YERLEŞKESİ

Hastanemiz Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi, Fatih-Haseki Semtinde yer almaktadır.2019 yılının Temmuz ayına kadar ayaktan ve yatarak sağlık hizmeti sunumu bu yerleşkemizde verilmiş olup; Sultangazi Yerleşkesi Binası'nın hizmete açılmasıyla yataklı birimlerimiz yeni binamızda hizmet vermeye başlamıştır.

Fatih Haseki Merkez Yerleşkesi'nde sadece ayaktan poliklinik hizmeti ve tetkik hizmetleri verilmeye devam etmektedir. Aktif olarak hizmetin sürdürüldüğü Poliklinik Binası ile 1.Blok’ta yer alan bölümler ve verilen hizmetler aşağıdadır:

 

 POLİKLİNİK BİNASI HİZMET BİRİMLERİ

*Kemoterapi Ünitesi

*Radyoloji Kliniği (MR-BT, USG, Girişimsel Biyopsi, Kemik Ölçümü)

* Kan Alma, Numune Kabul, İdrar Lab, Dış Lab,Viroloji Lab,Mikrobiyoloji Lab, Biyokimya Lab.

*Aile Hekimliği Pol, Nöroloji Pol (Yetişkin EEG), KBB Pol.( Odyo Birimi), Endokrin Pol,Dahiliye Pol,(Diabet Eğitim Odası),Fizik Tedavi Pol (FTR Ünitesi),Kardiyoloji Polikliniği( EKG, Efor, Holter Lab),Genetik Pol,Genel Cerrahi Pol,Kalp Damar Cerrahi Pol, Plastik Cerrahi Pol,Üroloji Pol,Ortopedi Pol,Beyin Cerrahi Pol,Nefroloji Pol=> Periton Diyaliz Ünitesi,Kadın Doğum Pol Çocuk PolPsikiyatri Pol. ve Psikologi Lab.Hematoloji Pol Onkoloji Pol Romatoloji Pol Göğüs Hastalıkları PolGöz Pol

*Sağlık Kurulu, Hasta Hakları Birimi 

 

1.BLOK HİZMET BİRİMLERİ

*Evde Sağlık Hizmetleri Birimi 

*Acil Tıp Kliniği (2. Düzey )

*Acil Röntgen-Acil Biyokimya Lab-Acil Mikrobiyoloji Lab-Kan Merkezi

*Adli Tıp- Adli Muayene

*Kuduz Aşı Birimi

untitled.png

Adres: Aksaray Mahallesi, Adnan Adıvar Caddesi,
             34130 Fatih / Istanbul

Tel No: 0212 529 44 00